Nøkkelbryter, m.2 nøkler, 2x10A, 400V
| Lengde (mm) | 64 |
| Bredde (mm) | 70 |
| Høyde (mm) | 85 |
| Brytefunksjon | Styrebryter |
| Antall NO-kontakter | 2 |
| Antall poler | 2 |
| Merkestrøm | 10 A |
| Merkespenning | 400 V |
| Minste merkespenning | 400 V |
| Kortslutningsfasthet (lcw) | 3 kA |
| Spenningstype | AC |
| Med signallampe | Nei |
| Bredde i antall modulmellomrom | 3 |
| Innbyggingsdybde | 64 mm |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 85 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 64 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 70 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.19 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 48 |
| M-pak Lengde (mm) | 95 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 60 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.135 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 48 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 320 |
| D-pak Høyde (mm) | 235 |
| D-pak Vekt (kg) | 6.93 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1152 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 189.32 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |