Overgang SL 55mm/EK40040 svart
| Weight (net) | 0.029 |
| ETIM-klasse | EC001940 Overgangsstykke for sokkellistkanal |
| Høyde sokkelistkanal | 55 mm |
| Dybde sokkelistkanal | 20 mm |
| Høyde på kanaltilkobling | 55 mm |
| Bredde kanaltilkobling | 20 mm |
| Kanaltilkobling | Hjørnekanal |
| Materiale | Plast |
| Halogenfri | Ja |
| Farge overdel | Andre |
| RAL-nummer | 9011 |
| Med teppelist | Nei |
| Beskyttelsesklasse IP | IP40 |
| Slagfasthet | IK07 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 132 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 50 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 50 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.041 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 130 |
| M-pak Bredde (mm) | 75 |
| M-pak Høyde (mm) | 20 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.041 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 5 |
| D-pak Lengde (mm) | 180 |
| D-pak Bredde (mm) | 130 |
| D-pak Høyde (mm) | 100 |
| D-pak Vekt (kg) | 0.252 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1440 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 97.576 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| BIM objektfil Archicad | Download here |
| BIM objektfil Revit | Download here |