Oversp.vern 3-pol 230/ 400V nett, Uc 255V, Up 4kV, Iimp 50/100kA, type 1
| Lengde (mm) | 64 |
| Bredde (mm) | 70 |
| Høyde (mm) | 90 |
| Maks kontinuerlig spenning AC | 255 V |
| Merkespenning AC | 230 V |
| Sikkerhetsnivå | 4 kV |
| Sikkerhetsnivå L-N | 4 kV |
| Monteringsmetode | DIN-skinne, 15 mm |
| Med fjernkontakt | Nei |
| Utblåsning | Nei |
| Signalisering ved enheten | Uten |
| Testklasse type 1 | Ja |
| For utendørsbruk | Nei |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.919 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 12 |
| M-pak Lengde (mm) | 131 |
| M-pak Bredde (mm) | 110 |
| M-pak Høyde (mm) | 84 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.919 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 12 |
| D-pak Lengde (mm) | 366 |
| D-pak Bredde (mm) | 318 |
| D-pak Høyde (mm) | 211 |
| D-pak Vekt (kg) | 11.414 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 288 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 994 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
