Overspenningsvern type 3, for bruk i veggboks
| Lengde (mm) | 44 |
| Bredde (mm) | 71 |
| Merkespenning AC | 230 V |
| Merkespenning DC | 230 V |
| Maks kontinuerlig spenning AC | 255 V |
| Merkelaststrøm | 16 A |
| Nominell avledningstøtstrøm (8 / 20) (L-N) | 3 kA |
| Nominell avledningstøtstrøm (8 / 20) (L + N-PE) | 3 kA |
| Samlet avlederstøtstrøm (8/20) (L1+L2+L3+N-PE) | 3 kA |
| Sikkerhetsnivå L-N | 1.3 kV |
| Sikkerhetsnivå L-PE/N-PE | 1.5 kV |
| Maks. overstrømsbeskyttelsesenhet, parallellkobling (sikring) | 16 A |
| Maks. overstrømsbeskyttelsesenhet, seriekobling (sikring) | 16 A |
| Antall poler | 6 |
| Med fjernkontakt | Nei |
| Signalisering ved enheten | Akustisk |
| Testklasse type 3 | Ja |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 71 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 71 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 44 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.03 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 60 |
| M-pak Lengde (mm) | 70 |
| M-pak Bredde (mm) | 70 |
| M-pak Høyde (mm) | 40 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.053 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 60 |
| D-pak Lengde (mm) | 320 |
| D-pak Bredde (mm) | 260 |
| D-pak Høyde (mm) | 200 |
| D-pak Vekt (kg) | 3.433 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1440 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 107.392 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
