PACPOST 80 UTTAKSSØYLE, ENKELTSIDIG 650mm AL
| Lengde (mm) | 650 |
| Bredde (mm) | 90 |
| Høyde (mm) | 65 |
| Søyleform | Rektangulær |
| Modell / utførelse | Ensidig |
| Ferdigtrukket kabel/ledning | Nei |
| Justerbar | Nei |
| Søylehøyde | 650 mm |
| Søylehøyde | 650 mm |
| Søyledybde | 65 mm |
| Søylebredde | 98 mm |
| Antall deksler som kan brukes | 1 |
| Overdelsbredde | 80 mm |
| Dybde på ovedel | 15 mm |
| Type feste | Skrus |
| Flyttbar | Nei |
| Egnet for himling | Nei |
| Gulvmontering | Ja |
| Kabelinngang | Bunn |
| Gjennomgående profil | Ja |
| Materiele i grenstav | Aluminium |
| Materialkvalitet grenstav | Andre |
| Materiale grenstav halogenfri | Ja |
| Søylens overflate | Anodisert/eloksert |
| Søylens farge | Aluminium |
| Materiale i overdel | Aluminium |
| Materialkvalitet overdel | Andre |
| Materiale overdel halogenfri | Ja |
| Overflate overdel | Ubehandlet |
| Farge overdel | Aluminium |
| Antall skillevegger | 1 |
| Nyttbart tverrsnitt | 5400 mm² |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 98 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 68 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 650 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 2.95 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 770 |
| M-pak Bredde (mm) | 210 |
| M-pak Høyde (mm) | 225 |
| M-pak Vekt (kg) | 2.95 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 20 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1025 |
| T-pak Vekt (kg) | 37.4 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
