PAPIR FOR UZ005
| Weight (net) | 0.083 |
| ETIM-klasse | EC002625 Montasjetilbehør (koblingsskap) |
| Type tilbehør/reservedel | Andre |
| Materiale | Plast |
| Bredde | 215 mm |
| Høyde | 252 mm |
| Dybde | 215 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 280 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 20 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 210 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.085 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 235 |
| M-pak Bredde (mm) | 135 |
| M-pak Høyde (mm) | 15 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.084 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 500 |
| Teknisk vedlegg 1 (nno) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
