Patron, reservedel til SPC403N
| Weight (net) | 0.079 |
| ETIM-klasse | EC000942 Pluggbart overspenningsvern, finvern for 220V apparater |
| Merkespenning AC | 230 V |
| Maks kontinuerlig spenning AC | 264 V |
| Nominell avledningstøtstrøm (8 / 20) (L-N) | 9 kA |
| Nominell avledningstøtstrøm (8 / 20) (L + N-PE) | 9 kA |
| Samlet avlederstøtstrøm (8/20) (L1+L2+L3+N-PE) | 9 kA |
| Sikkerhetsnivå L-N | 1.4 kV |
| Sikkerhetsnivå L-PE/N-PE | 1.5 kV |
| Antall poler | 4 |
| Monteringsmetode | På basiselement |
| Med fjernkontakt | Nei |
| Signalisering ved enheten | Optisk |
| Testklasse type 3 | Ja |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 115 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 85 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 50 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.081 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 42 |
| M-pak Lengde (mm) | 115 |
| M-pak Bredde (mm) | 85 |
| M-pak Høyde (mm) | 50 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.08 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 42 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 305 |
| D-pak Høyde (mm) | 105 |
| D-pak Vekt (kg) | 1.82 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1008 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 101.76 |
| Brukermanual (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
