PE-klemme g/g, QuickConnect IP2x, for 5 stk 1,5/ 4 – 1 stk 1,5/ 25 mm2
| Lengde (mm) | 34 |
| Bredde (mm) | 30 |
| Høyde (mm) | 33 |
| Antall poler | 1 |
| Merkestrøm | 63 A |
| Tilkoblingstype | Skruer-/fjærtrekkforbindelse |
| Monteringsmetode | Klikkfeste |
| Antall innganger | 1 |
| Antall utganger | 5 |
| Egnet for massiv leder | Ja |
| Egnet for flertrådet leder | Ja |
| Leder tverrsnitt, inngang | 25 mm² |
| Leder tverrsnitt, utgang | 1.5 mm² |
| Leder tverrsnitt, utgang | 4 mm² |
| Berøringssikker | Ja |
| Høyde | 33 mm |
| Bredde | 30 mm |
| Dybde | 34 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 34 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 33 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 30 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.064 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 90 |
| M-pak Bredde (mm) | 87 |
| M-pak Høyde (mm) | 41 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.035 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 20 |
| D-pak Lengde (mm) | 285 |
| D-pak Bredde (mm) | 190 |
| D-pak Høyde (mm) | 180 |
| D-pak Vekt (kg) | 1.02 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 8000 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 91.8 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
