POP-UP, 3x230V
| Lengde (mm) | 127 |
| Bredde (mm) | 127 |
| Høyde (mm) | 287 |
| Sammenleggbar | Nei |
| Uttrekkbar | Ja |
| Høyde | 287 mm |
| Innbyggingsdybde | 290 mm |
| Diameter | 100 mm |
| Antall jordede stikkontakter | 3 |
| Overspenningsvern | Nei |
| Med innebygget USB strømforsyning | Nei |
| Nominell spenning | 230 V |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Driftstemperaturområde | 35 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 380 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 270 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 160 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 1.366 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 370 |
| M-pak Bredde (mm) | 260 |
| M-pak Høyde (mm) | 160 |
| M-pak Vekt (kg) | 1.366 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 45 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 950 |
| T-pak Vekt (kg) | 86.47 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |