PRESENSMELDER 360º TAKMONTERING 2-KANAL
| Diameter (mm) | 110 |
| Lengde (mm) | 110 |
| Bredde (mm) | 110 |
| Høyde (mm) | 70 |
| Modell / utførelse | Presensmelder |
| Med DALI grensesnitt | Nei |
| Konstant lysstyring | Nei |
| HVAC-styring | Nei |
| Tvungen frakobling | Nei |
| Husdyrimmun | Nei |
| Fungerer i nettverk | Ja |
| Skannevinkel | 360 ° |
| Optimal montasjehøyde | 4 m |
| Maks rekkevidde til siden | 13 m |
| Maks rekkevidde i front | 7 m |
| Egnet for trådløs overføring | Nei |
| Fjernstyring | Ja |
| Med fjernkontroll | Nei |
| Responsverdi, justerbar følsomhet | Ja |
| Justerbar lysverdi | Ja |
| Med signalenhet | Nei |
| Lærefunksjon for responsverdiluminositet | Ja |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | Termoplast |
| Halogenfri | Nei |
| Type overflate | Matt |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| RAL-nummer (lignende) | 9010 |
| Beskyttelsesklasse IP | IP41 |
| Frekvensområde | 50 Hz |
| Frekvensområde | 50 Hz |
| Min. innkoblingstid | 60 s |
| Maks. innkoblingstid | 30 min |
| Deteksjonsvinkel horisontal fra/til | 360 ° |
| Deteksjonsvinkel horisontal fra/til | 360 ° |
| Maks startstrøm | 16 A |
| Omformer inngang | Ja |
| Dybde | 100 mm |
| Kompatibel med Apple HomeKit | Nei |
| Kompatibel med Google Assistant | Nei |
| Kompatibel med Amazon Alexa | Nei |
| Med IFTTT-støtte | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 130 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 130 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.26 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 9 |
| M-pak Lengde (mm) | 164 |
| M-pak Bredde (mm) | 115 |
| M-pak Høyde (mm) | 80 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.258 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 10 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 215 |
| D-pak Vekt (kg) | 2.943 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 216 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1010 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |