Q.3 Berker ramme 1 hull antrasitt
| Lengde (mm) | 9.9 |
| Bredde (mm) | 80.5 |
| Høyde (mm) | 80.5 |
| Antall enheter | 1 |
| Monteringsretning | Vannrett og loddrett |
| Antall enheter horisontalt | 1 |
| Antall enheter vertikalt | 1 |
| Antall moduler horisontal (ved modulbygging) | 1 |
| Antall moduler vertikal (ved modulbygging) | 1 |
| Med montasjeramme | Nei |
| Innfelt montasje | Ja |
| Egnet for gulvboks | Nei |
| Egnet for veggkanal | Ja |
| Egnet for innfelt montasje | Ja |
| Tekstfelt / informasjonsområde | Nei |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | Duroplast |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Overflatebeskyttelse | Lakkert |
| Type overflate | Matt |
| Farge | Antrasitt |
| RAL-nummer (lignende) | 7021 |
| Gjennomsiktig | Nei |
| Med hengslet lokk | Nei |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Slagfasthet | IK02 |
| Type feste | Klemfeste |
| Bredde | 80.75 mm |
| Høyde | 80.75 mm |
| Dybde | 9.9 mm |
| Innbyggingsbredde | 59.3 mm |
| Innbyggingshøyde | 59.3 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 10 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 85 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 105 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.005 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 10 |
| M-pak Lengde (mm) | 100 |
| M-pak Bredde (mm) | 105 |
| M-pak Høyde (mm) | 95 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.28 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 220 |
| D-pak Lengde (mm) | 290 |
| D-pak Bredde (mm) | 390 |
| D-pak Høyde (mm) | 227 |
| D-pak Vekt (kg) | 10.555 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 7040 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1100 |
| T-pak Vekt (kg) | 445.2 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| BIM objektfil Archicad | Download here |