Ramme Systo stikk, 3-veis, Alu. Brukes sammen med SYSTO stikk.
| Weight (net) | 0.062 |
| ETIM-klasse | EC000190 Dekklokk for innbyggingskanal |
| Overdelsbredde | 80 mm |
| Lengde | 185 mm |
| Åpningens bredde | 135 mm |
| Åpningens høyde | 45 mm |
| Antall enheter | 6 |
| Enhetstype | Andre |
| Modell / utførelse | Glatt |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | Andre |
| Halogenfri | Ja |
| Overflatebeskyttelse | Våtlakkert |
| Farge | Aluminium |
| RAL-nummer | 9006 |
| Beskyttelseslag | Nei |
| Type feste | Innvendig |
| Skjøtedeksel | Ja |
| Med tekstfelt | Nei |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 30 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.071 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 180 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 25 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.071 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 8 |
| D-pak Lengde (mm) | 250 |
| D-pak Bredde (mm) | 180 |
| D-pak Høyde (mm) | 100 |
| D-pak Vekt (kg) | 0.649 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1152 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 118.456 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |