Rekkeklemme fase, hurtigkobling-fjærteknikk 6-/ 10mm2 leder, 57A 800V
| ETIM-klasse | EC000897 Rekkeklemme med gjennomgang |
| Merkestrøm In | 57 A |
| Monteringsmetode | DIN-skinne, 35 mm |
| Materiale i isolasjonskropp | Termoplast |
| Bredde | 70 mm |
| Høyde | 47.5 mm |
| Dybde | 10 mm |
| Farge | Grå |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 50 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 10000 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
