Rekkeklemme Fase, skrutilkobling 2,5mm2 bev ledning, 4mm2 helkjerne, 24A 800 V
| Lengde (mm) | 44.5 |
| Bredde (mm) | 48.5 |
| Høyde (mm) | 5 |
| Merkestrøm In | 24 A |
| Tilkoblingstype 1 | Skrukobling |
| Tilkoblingstype 2 | Skrukobling |
| Materiale i isolasjonskropp | Termoplast |
| Bredde | 44.5 mm |
| Høyde | 48.5 mm |
| Dybde | 5 mm |
| Eksplosjonssikker utførelse Ex e | Nei |
| Terminalplate nødvendig | Nei |
| Internt koblede trinn | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 100 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 100 |
| M-pak Lengde (mm) | 240 |
| M-pak Bredde (mm) | 105 |
| M-pak Høyde (mm) | 50 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.75 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 10000 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
