Rekkeklemme n-leder, hurtigkobling-fjærteknikk 10-/ 16mm2 leder, 76A 800V
| ETIM-klasse | EC000897 Rekkeklemme med gjennomgang |
| Merkestrøm In | 76 A |
| Monteringsmetode | DIN-skinne, 35 mm |
| Materiale i isolasjonskropp | Termoplast |
| Bredde | 94 mm |
| Høyde | 47.7 mm |
| Dybde | 12 mm |
| Farge | Blå |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 20 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 10000 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
