Rekkeklemme n-leder, hurtigkobling-fjærteknikk 2,5-/ 4mm2 leder, 24A 800V
| Lengde (mm) | 57 |
| Bredde (mm) | 42.3 |
| Høyde (mm) | 5 |
| Merkestrøm In | 24 A |
| Monteringsmetode | DIN-skinne, 35 mm |
| Materiale i isolasjonskropp | Termoplast |
| Bredde | 57 mm |
| Høyde | 42.3 mm |
| Dybde | 5 mm |
| Farge | Blå |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 100 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 100 |
| M-pak Lengde (mm) | 270 |
| M-pak Bredde (mm) | 141 |
| M-pak Høyde (mm) | 44 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.74 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 10000 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
