Rekkeklemme PE-jord, skrutilkobling 10mm2 bev ledning, 16mm2 helkjerne
| Lengde (mm) | 58 |
| Bredde (mm) | 51.5 |
| Høyde (mm) | 10 |
| PEN-funksjon mulig | Nei |
| Tilkoblingstype 1 | Skrukobling |
| Tilkoblingstype 2 | Skrukobling |
| Materiale i isolasjonskropp | Termoplast |
| Bredde | 58 mm |
| Høyde | 51.5 mm |
| Dybde | 10 mm |
| Terminalplate nødvendig | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 50 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 50 |
| M-pak Lengde (mm) | 255 |
| M-pak Bredde (mm) | 170 |
| M-pak Høyde (mm) | 60 |
| M-pak Vekt (kg) | 2.3 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 500 |
| D-pak Lengde (mm) | 400 |
| D-pak Bredde (mm) | 290 |
| D-pak Høyde (mm) | 210 |
| D-pak Vekt (kg) | 23.57 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 10000 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 990 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
