RESERVE FOTOCELLE INNBYGGING
| Lengde (mm) | 101 |
| Bredde (mm) | 24 |
| Høyde (mm) | 24 |
| Bredde | 40 mm |
| Høyde | 40 mm |
| Dybde | 90 mm |
| Diameter | 20 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 40 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.066 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 60 |
| M-pak Lengde (mm) | 98 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 41 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.064 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 60 |
| D-pak Lengde (mm) | 365 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 216 |
| D-pak Vekt (kg) | 4.31 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1440 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1014 |
| T-pak Vekt (kg) | 128.44 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |