RESERVE FOTOCELLE PÅVEGG IP 54
| Weight (net) | 0.06 |
| ETIM-klasse | EC000533 Lysstyringskomponenter |
| Modell / utførelse | Lysføler |
| Bredde | 48 mm |
| Høyde | 32 mm |
| Dybde | 37 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.6 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 60 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1440 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
