RESERVE FOTOCELLE PÅVEGG IP 54
| Lengde (mm) | 48 |
| Bredde (mm) | 41.3 |
| Høyde (mm) | 131.4 |
| Bredde | 48 mm |
| Høyde | 32 mm |
| Dybde | 41.3 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 89 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 32 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 48 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.113 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 21 |
| M-pak Lengde (mm) | 153 |
| M-pak Bredde (mm) | 97 |
| M-pak Høyde (mm) | 72 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.114 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 21 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 220 |
| D-pak Vekt (kg) | 2.679 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1440 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1030 |
| T-pak Vekt (kg) | 87.296 |
| Monteringsanvisning (nno) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |