reservedør venstre, fløydør, til skap (h x b) 500x1050mm
| Lengde (mm) | 12 |
| Bredde (mm) | 498 |
| Høyde (mm) | 469 |
| Utførelse som gjennomsiktig dør | Nei |
| Utførelse som dør for lastbrytersperre | Nei |
| Bredde | 498 mm |
| Høyde | 469 mm |
| Dybde | 12 mm |
| Type overflate | Pulverlakkert |
| Farge | Hvit |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 1050 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 500 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 50 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 2.7 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 500 |
| M-pak Bredde (mm) | 296 |
| M-pak Høyde (mm) | 50 |
| M-pak Vekt (kg) | 2.67 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 20 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
