reservedør venstre, fløydør, til skap (h x b) 650x800mm
| Lengde (mm) | 12 |
| Bredde (mm) | 248 |
| Høyde (mm) | 619 |
| Utførelse som gjennomsiktig dør | Nei |
| Utførelse som dør for lastbrytersperre | Nei |
| Bredde | 248 mm |
| Høyde | 619 mm |
| Dybde | 12 mm |
| Type overflate | Pulverlakkert |
| Farge | Hvit |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 16 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 250 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 620 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 1.91 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 50 |
| M-pak Bredde (mm) | 290 |
| M-pak Høyde (mm) | 650 |
| M-pak Vekt (kg) | 1.95 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 40 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
