reservedør venstre, fløydør, til skap (h x b) 950x1050mm
| Weight (net) | 5.299 |
| ETIM-klasse | EC000747 Dør-/ betjeningstablå (koblingskap) |
| Utførelse som gjennomsiktig dør | Nei |
| Utførelse som dør for lastbrytersperre | Nei |
| Bredde | 498 mm |
| Høyde | 919 mm |
| Dybde | 12 mm |
| Type overflate | Pulverlakkert |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 950 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 1050 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 50 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 5.6 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 500 |
| M-pak Bredde (mm) | 550 |
| M-pak Høyde (mm) | 950 |
| M-pak Vekt (kg) | 5.3 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 20 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
