RINGETRAFO 230/8-12 16VA
| Lengde (mm) | 65 |
| Bredde (mm) | 54 |
| Høyde (mm) | 111 |
| Primærspenning | 230 V |
| Sekundærspenning 1 | 8 V |
| Sekundærspenning 2 | 12 V |
| Sekundærstrømstyrke 1 | 2 A |
| Sekundærstrømstyrke 2 | 1.33 A |
| Maks utgangseffekt | 16 W |
| Maks utgangsstrøm | 2 A |
| Maks effekttap | 16 W |
| Type transformator | Standard ringeklokketrafo |
| Utenpåliggende | Ja |
| Innfelt montasje | Nei |
| For rekkemontasje | Ja |
| Lengde | 111 mm |
| Bredde | 54 mm |
| Høyde | 65 mm |
| Bredde i antall modulmellomrom | 3 |
| Kortslutningsbeskyttet | Ja |
| Temperaturbeskyttelse | Ja |
| Med av/på-bryter | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 60 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 95 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.394 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 48 |
| M-pak Lengde (mm) | 360 |
| M-pak Bredde (mm) | 315 |
| M-pak Høyde (mm) | 235 |
| M-pak Vekt (kg) | 19.236 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 48 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 235 |
| D-pak Vekt (kg) | 19.236 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1152 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 486.664 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
