S.1 og B.X Berker blindlokk aluminium
| Bredde (mm) | 71 |
| Høyde (mm) | 71 |
| Monteringsarrangement | Grunnelement med sentral dekkplate |
| Anvendelse | Blindkappe |
| Løftering | Ja |
| Med støvdeksel | Nei |
| Med hengslet lokk | Nei |
| Tekstfelt | Uten merkefelt |
| Monteringsmetode | Innfelt |
| Materiale | Andre |
| Materialkvalitet | Andre |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Overflatebeskyttelse | Lakkert |
| Type overflate | Matt |
| Farge | Aluminium |
| RAL-nummer (lignende) | 9006 |
| Gjennomsiktig | Nei |
| Type feste | Feste med klo og skrue |
| Med plugger/koblinger | Nei |
| Med strekkavlastning | Nei |
| Prismeklemme | Nei |
| Egnet for beskyttelsesgrad (IP) | IP20 |
| Enhet bredde | 71 mm |
| Enhet høyde | 71 mm |
| Enhet dybde | 11.6 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 60 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 20 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 60 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.053 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 20 |
| M-pak Lengde (mm) | 240 |
| M-pak Bredde (mm) | 175 |
| M-pak Høyde (mm) | 80 |
| M-pak Vekt (kg) | 1.014 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 5600 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |