SAMLESKINNE 20x5mm, 1FELT
| Lengde (mm) | 250 |
| Bredde (mm) | 5 |
| Høyde (mm) | 20 |
| Merkestrøm In | 315 A |
| Lengde | 246.5 mm |
| Bredde | 250 mm |
| Høyde | 20 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 10 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 10 |
| M-pak Lengde (mm) | 25 |
| M-pak Bredde (mm) | 21 |
| M-pak Høyde (mm) | 5 |
| M-pak Vekt (kg) | 2.18 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 800 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 420 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
