SAMMENBYGG. SETT VERT. 1 FELT
| Weight (net) | 0.197 |
| ETIM-klasse | EC002622 Komponenter for oppstilling (koblingsskap) |
| Modell / utførelse | Skjøtesett, oppe |
| Bredde | 300 mm |
| Høyde | 15 mm |
| Dybde | 80 mm |
| Materiale | Andre |
| Farge | Grå |
| RAL-nummer | 9010 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 300 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 15 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.195 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 1345 |
| M-pak Bredde (mm) | 900 |
| M-pak Høyde (mm) | 70 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.2 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 200 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
