SAMMENBYGG. SETT VERT. 2 FELT
| Lengde (mm) | 80 |
| Bredde (mm) | 340 |
| Høyde (mm) | 140 |
| Bredde | 340 mm |
| Høyde | 140 mm |
| Dybde | 80 mm |
| RAL-nummer | 9010 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 340 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 140 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.25 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 245 |
| M-pak Bredde (mm) | 170 |
| M-pak Høyde (mm) | 50 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.24 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 800 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
