SAMMENBYGG. SETT VERT. 3 FELT
| Lengde (mm) | 90 |
| Bredde (mm) | 300 |
| Høyde (mm) | 260 |
| Modell / utførelse | Skjøtesett, oppe |
| Bredde | 300 mm |
| Høyde | 260 mm |
| Dybde | 90 mm |
| Materiale | Andre |
| Farge | Grå |
| RAL-nummer | 9010 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 90 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 300 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 260 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.407 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 260 |
| M-pak Bredde (mm) | 175 |
| M-pak Høyde (mm) | 70 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.3 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 850 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
