SIGNALLAMPE RØD
| Lengde (mm) | 61.2 |
| Bredde (mm) | 17.5 |
| Høyde (mm) | 83 |
| Hettefarge | Rød |
| Lampesokkel | Andre |
| Maks lampeeffekt | 0.8 W |
| Merkespenning | 230 V |
| Spenningstype | AC |
| Bredde i antall modulmellomrom | 1 |
| Innbyggingsdybde | 62 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 20 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.051 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 12 |
| M-pak Lengde (mm) | 230 |
| M-pak Bredde (mm) | 95 |
| M-pak Høyde (mm) | 85 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.59 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 144 |
| D-pak Lengde (mm) | 365 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 240 |
| D-pak Vekt (kg) | 7.51 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 3456 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1098 |
| T-pak Vekt (kg) | 203.24 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |