SKILLEBR. 160A NH00 SAMLESK.
| ETIM-klasse | EC000249 Kabinett for lastsikringsbryter |
| Antall poler | 3 |
| Nominell driftstrøm Ie | 160 A |
| Maks nominell driftsspenning Ue ved AC | 690 V |
| Nominell isolasjonspenning Ui | 1000 V |
| Byggestørrelse sikringsinnsats | NH00 |
| Med sikkerhetsovervåking | Ja |
| Kapsling bredde | 106 mm |
| Kapsling dybde | 104 mm |
| Kapslingshøyde | 206 mm |
| Beskyttelsesklasse IP | IP3X |
| Beskyttelsesgrad (NEMA) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 150 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
