SKILLEBR. 250A NH1 MONT.PL.
| Lengde (mm) | 303 |
| Bredde (mm) | 184 |
| Høyde (mm) | 110 |
| Antall poler | 3 |
| Nominell driftstrøm Ie | 250 A |
| Maks nominell driftsspenning Ue ved AC | 690 V |
| Nominell isolasjonspenning Ui | 1000 V |
| Byggestørrelse sikringsinnsats | NH1 |
| Med sikkerhetsovervåking | Nei |
| Kapsling bredde | 184 mm |
| Kapsling dybde | 110 mm |
| Kapslingshøyde | 304 mm |
| Beskyttelsesklasse IP | IP3X |
| Beskyttelsesgrad (NEMA) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 285 |
| M-pak Bredde (mm) | 255 |
| M-pak Høyde (mm) | 135 |
| M-pak Vekt (kg) | 2.26 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 84 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1000 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
