SKILLEBR. 400A NH2 MONT.PL.
| Weight (net) | 3.179 |
| ETIM-klasse | EC000249 Kabinett for lastsikringsbryter |
| Antall poler | 3 |
| Nominell driftstrøm Ie | 400 A |
| Maks nominell driftsspenning Ue ved AC | 690 V |
| Nominell isolasjonspenning Ui | 1000 V |
| Byggestørrelse sikringsinnsats | NH2 |
| Med sikkerhetsovervåking | Nei |
| Kapsling bredde | 210 mm |
| Kapsling dybde | 130 mm |
| Kapslingshøyde | 308 mm |
| Beskyttelsesklasse IP | IP3X |
| Beskyttelsesgrad (NEMA) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 330 |
| M-pak Bredde (mm) | 195 |
| M-pak Høyde (mm) | 120 |
| M-pak Vekt (kg) | 3.18 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 50 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 850 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
