SKILLEVEGG ENKEL BR/BRN 2000mm
| Lengde (mm) | 2000 |
| Bredde (mm) | 26 |
| Høyde (mm) | 70 |
| Modell / utførelse | Enkelt |
| Egnet for kanaldybde | 68 mm |
| Type feste | Som kan legges inn |
| Lengde | 2000 mm |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | PVC (Polyvinylklorid) |
| Halogenfri | Nei |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Driftstemperaturområde | -5 °C |
| Driftstemperaturområde | 60 °C |
| Farge | Svart |
| Slagfasthet | IK08 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 40 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 40 |
| M-pak Lengde (mm) | 2045 |
| M-pak Bredde (mm) | 180 |
| M-pak Høyde (mm) | 80 |
| M-pak Vekt (kg) | 10.67 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 2720 |
| T-pak Lengde (mm) | 2045 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1480 |
| T-pak Vekt (kg) | 765.56 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
