SKILLEVEGG FOR BRHN H.FRI
| Weight (net) | 0.213 |
| ETIM-klasse | EC001009 Skilleplate for veggkanal |
| Modell / utførelse | Enkelt |
| Egnet for kanaldybde | 68 mm |
| Type feste | Som kan legges inn |
| Lengde | 2000 mm |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | Andre |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Driftstemperaturområde | -5 °C |
| Driftstemperaturområde | 90 °C |
| Farge | Grå |
| Slagfasthet | IK07 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.215 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 40 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 2720 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
