Skillevegg i stål for BRS
| ETIM-klasse | EC001009 Skilleplate for veggkanal |
| Modell / utførelse | Enkelt |
| Egnet for kanaldybde | 68 mm |
| Type feste | Låsbar |
| Lengde | 2000 mm |
| Materiale | Stål |
| Materialkvalitet | Andre |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Overflatebeskyttelse | Galvanisk/elektrolyttisk forsinket |
| Driftstemperaturområde | -5 °C |
| Driftstemperaturområde | 90 °C |
| Farge | Sink |
| Slagfasthet | IK08 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 32 |
| M-pak Lengde (mm) | 2030 |
| M-pak Bredde (mm) | 180 |
| M-pak Høyde (mm) | 50 |
| M-pak Vekt (kg) | 17.43 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1024 |
| T-pak Lengde (mm) | 2030 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1600 |
| T-pak Vekt (kg) | 597.76 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
