SKILLEVEGG PVC FOR BRSN OG LFS
| Lengde (mm) | 200 |
| Bredde (mm) | 12 |
| Høyde (mm) | 50 |
| Egnet for kanaldybde | 68 mm |
| Lengde | 2000 mm |
| Halogenfri | Nei |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Driftstemperaturområde | -5 °C |
| Driftstemperaturområde | 60 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 2000 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 12 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 50 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.054 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 48 |
| M-pak Lengde (mm) | 2045 |
| M-pak Bredde (mm) | 180 |
| M-pak Høyde (mm) | 80 |
| M-pak Vekt (kg) | 12.9 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 2880 |
| T-pak Lengde (mm) | 2045 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1480 |
| T-pak Vekt (kg) | 814 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
