SKILLEVEGG, STÅL FOR BRN/BRAN
| ETIM-klasse | EC001015 Skilleplate for føringskanal |
| Høyde | 70 mm |
| Lengde | 2000 mm |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Driftstemperaturområde | -5 °C |
| Driftstemperaturområde | 90 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 32 |
| M-pak Lengde (mm) | 2045 |
| M-pak Bredde (mm) | 180 |
| M-pak Høyde (mm) | 80 |
| M-pak Vekt (kg) | 21.98 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1280 |
| T-pak Lengde (mm) | 2045 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1480 |
| T-pak Vekt (kg) | 919.2 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
