SKJØTELASK FOR LFP40040/60/90
| Lengde (mm) | 90 |
| Bredde (mm) | 30 |
| Høyde (mm) | 3 |
| Innbyggingskanalens bredde fra/til | 40 mm |
| Innbyggingskanalens bredde fra/til | 110 mm |
| Dybde innbygningskanalen | 40 mm |
| Konstruktionstype | Kobling |
| Modell / utførelse | Symmetrisk |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | Andre |
| Halogenfri | Ja |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Farge | Svart |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 10 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 70 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 30 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.051 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 10 |
| M-pak Lengde (mm) | 100 |
| M-pak Bredde (mm) | 70 |
| M-pak Høyde (mm) | 30 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.051 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 100 |
| D-pak Lengde (mm) | 180 |
| D-pak Bredde (mm) | 180 |
| D-pak Høyde (mm) | 100 |
| D-pak Vekt (kg) | 0.58 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 19200 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 136.36 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
