SKJØTEPAR FOR BRA KANAL
| Lengde (mm) | 84 |
| Bredde (mm) | 10 |
| Høyde (mm) | 63 |
| Innbyggingskanalens bredde fra/til | 100 mm |
| Innbyggingskanalens bredde fra/til | 210 mm |
| Dybde innbygningskanalen | 60 mm |
| Konstruktionstype | Kobling |
| Halogenfri | Ja |
| Overflatebeskyttelse | Galvanisk/elektrolyttisk forsinket |
| Med potensialutjevning | Ja |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 85 |
| M-pak Bredde (mm) | 60 |
| M-pak Høyde (mm) | 10 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.07 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 10 |
| D-pak Lengde (mm) | 185 |
| D-pak Bredde (mm) | 130 |
| D-pak Høyde (mm) | 105 |
| D-pak Vekt (kg) | 0.755 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 2880 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1040 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
