Skjøtepar for BRP kanaler
| Lengde (mm) | 80 |
| Bredde (mm) | 7 |
| Høyde (mm) | 57 |
| Innbyggingskanalens bredde fra/til | 100 mm |
| Innbyggingskanalens bredde fra/til | 210 mm |
| Dybde innbygningskanalen | 65 mm |
| Konstruktionstype | Kobling |
| Modell / utførelse | Symmetrisk |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | Andre |
| Halogenfri | Ja |
| Med potensialutjevning | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 10 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 60 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.028 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 80 |
| M-pak Bredde (mm) | 60 |
| M-pak Høyde (mm) | 10 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.031 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 10 |
| D-pak Lengde (mm) | 180 |
| D-pak Bredde (mm) | 130 |
| D-pak Høyde (mm) | 100 |
| D-pak Vekt (kg) | 0.357 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 2880 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 127.816 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| BIM objektfil Archicad | Download here |
| BIM objektfil Revit | Download here |
