SKJØTESTYKKE FOR BR NETWAY
| ETIM-klasse | EC000874 Skjøtestykke for veggkanal |
| Innbyggingskanalens bredde fra/til | 110 mm |
| Innbyggingskanalens bredde fra/til | 230 mm |
| Dybde innbygningskanalen | 60 mm |
| Konstruktionstype | Kobling |
| Halogenfri | Ja |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 100 |
| M-pak Bredde (mm) | 70 |
| M-pak Høyde (mm) | 40 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.05 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 100 |
| D-pak Lengde (mm) | 180 |
| D-pak Bredde (mm) | 180 |
| D-pak Høyde (mm) | 100 |
| D-pak Vekt (kg) | 0.594 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 19200 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 139.048 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
