SLISS LEDN.KANAL,40x100mm GRÅ
| Lengde (mm) | 2000 |
| Bredde (mm) | 100 |
| Høyde (mm) | 40 |
| Materiale | PVC (Polyvinylklorid) |
| Høyde | 40 mm |
| Bredde | 100 mm |
| Lengde | 2000 mm |
| Slisseavstand | 6.5 mm |
| Slissebredde | 6 mm |
| Type sidevegg | Splittet |
| Halogenfri | Nei |
| Selvslukkende | Ja |
| Fleksibel | Nei |
| Nyttbart tverrsnitt | 2668 mm² |
| Type feste | Hullet bunn |
| Med overdel | Ja |
| Farge | Grå |
| RAL-nummer | 7030 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 2000 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 40 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.881 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 20 |
| M-pak Lengde (mm) | 2045 |
| M-pak Bredde (mm) | 260 |
| M-pak Høyde (mm) | 160 |
| M-pak Vekt (kg) | 17.61 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 540 |
| T-pak Lengde (mm) | 2045 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1640 |
| T-pak Vekt (kg) | 515.47 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| STEP modellfil | Download here |
