Slissekanal HA7, halogenfri, lysgrå
| Lengde (mm) | 2000 |
| Bredde (mm) | 25 |
| Høyde (mm) | 25 |
| Materiale | ABS |
| Høyde | 25 mm |
| Bredde | 25 mm |
| Lengde | 2000 mm |
| Slisseavstand | 6.5 mm |
| Slissebredde | 6 mm |
| Type sidevegg | Splittet |
| Halogenfri | Ja |
| Selvslukkende | Ja |
| Fleksibel | Nei |
| Nyttbart tverrsnitt | 275 mm² |
| Type feste | Hullet bunn |
| Med overdel | Ja |
| Farge | Grå |
| RAL-nummer | 7035 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 2000 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 25 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 25 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.196 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 50 |
| M-pak Lengde (mm) | 2045 |
| M-pak Bredde (mm) | 260 |
| M-pak Høyde (mm) | 80 |
| M-pak Vekt (kg) | 9.79 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 2250 |
| T-pak Lengde (mm) | 2045 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1560 |
| T-pak Vekt (kg) | 480.55 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| STEP modellfil | Download here |
