SLISSET LEDN.KANAL,36X24 H.FRI
| Lengde (mm) | 2000 |
| Bredde (mm) | 25 |
| Høyde (mm) | 37 |
| Materiale | Polyfenylenoksid (PPO) |
| Høyde | 37 mm |
| Bredde | 25 mm |
| Lengde | 2000 mm |
| Slisseavstand | 7.5 mm |
| Slissebredde | 5 mm |
| Type sidevegg | Splittet |
| Halogenfri | Ja |
| Selvslukkende | Ja |
| Fleksibel | Nei |
| Nyttbart tverrsnitt | 654 mm² |
| Type feste | Hullet bunn |
| Med overdel | Ja |
| Farge | Grå |
| RAL-nummer | 7035 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 48 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 48 |
| M-pak Lengde (mm) | 2045 |
| M-pak Bredde (mm) | 260 |
| M-pak Høyde (mm) | 80 |
| M-pak Vekt (kg) | 8.64 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 2304 |
| T-pak Lengde (mm) | 2045 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1560 |
| T-pak Vekt (kg) | 454.72 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
