SLISSET LEDNINGSKANAL,45x126mm
| ETIM-klasse | EC000012 Slisset ledningskanal |
| Høyde | 44 mm |
| Bredde | 129 mm |
| Lengde | 2000 mm |
| Slisseavstand | 6 mm |
| Slissebredde | 4 mm |
| Type sidevegg | Splittet |
| Halogenfri | Nei |
| Selvslukkende | Ja |
| Fleksibel | Nei |
| Nyttbart tverrsnitt | 5031 mm² |
| Med overdel | Ja |
| RAL-nummer | 7030 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 20 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 540 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
