Smeltesikringspatroner 22x58mm 80A gG 500V 120kA
| ETIM-klasse | EC002704 Glassikring |
| Modell / utførelse | Keramisk sikring |
| Størrelse | 22x58 mm |
| Spenningstype | AC |
| Merkestrøm | 80 A |
| Merkespenning | 500 V |
| Driftskategori | gG (kabelbeskyttelse/utstyrsbeskyttelse) |
| Driftsfrekvensområde | 50 Hz |
| Driftsfrekvensområde | 60 Hz |
| Type sikringstatusindikator | Andre |
| Utløsningskarakteristikk | Andre |
| Bryteevne | 120 kA |
| Effekttap ved merkestrøm | 7.8 W |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 10 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 7200 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
