Snepptårn topp og bunn for FWB
| Weight (net) | 0.026 |
| ETIM-klasse | EC002625 Montasjetilbehør (koblingsskap) |
| Bredde | 45 mm |
| Høyde | 25 mm |
| Dybde | 55 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 30 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 60 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.03 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 40 |
| M-pak Lengde (mm) | 150 |
| M-pak Bredde (mm) | 75 |
| M-pak Høyde (mm) | 45 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.032 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 40 |
| D-pak Lengde (mm) | 285 |
| D-pak Bredde (mm) | 190 |
| D-pak Høyde (mm) | 180 |
| D-pak Vekt (kg) | 1.78 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 500 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1030 |
| T-pak Vekt (kg) | 139.8 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
