SOKKEL 20CM 1050 X 205
| Lengde (mm) | 205 |
| Bredde (mm) | 1050 |
| Høyde (mm) | 200 |
| Farge | Hvit |
| RAL-nummer (lignende) | 9010 |
| Bredde for skapinnbygging | 1050 mm |
| Passer for innblåsning/utlufting | Nei |
| Bredde | 1050 mm |
| Høyde | 200 mm |
| Dybde | 205 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 1100 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 215 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 215 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 9.5 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 1100 |
| M-pak Bredde (mm) | 215 |
| M-pak Høyde (mm) | 215 |
| M-pak Vekt (kg) | 9.5 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 12 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1400 |
| T-pak Vekt (kg) | 215.392 |
| Monteringsanvisning (nno) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
