SPD type 1+2, 3+N 400V, Uc 350V, Up 1,5kV, Iimp 100kA
| Lengde (mm) | 74 |
| Bredde (mm) | 143 |
| Høyde (mm) | 95 |
| Netttype DC | Nei |
| Netttype IT | Nei |
| Netttype TN | Nei |
| Netttype TN-C | Nei |
| Netttype TN-C-S | Nei |
| Netttype TN-S | Ja |
| Netttype TT | Ja |
| Netttype andre | Ja |
| Antall poler | 4 |
| Støtstrøm (10/350) | 25 kA |
| Maks kontinuerlig spenning AC | 350 V |
| Merkespenning AC | 400 V |
| Sikkerhetsnivå | 1.5 kV |
| Sikkerhetsnivå L-N | 1.5 kV |
| Beskyttelsesnivå L-PE | 2.5 kV |
| Beskyttelsesnivå N-PE | 1.5 kV |
| Følgestrøm slukkeevne | 25 kA |
| Spesifikk energi (W/R) | 160 kJ/Ohm |
| Monteringsmetode | DIN-skinne, 35 mm |
| DIN-størrelse | 8 TE |
| Max ledertverrsnitt stiv (en- / flertrådig) | 35 mm² |
| Max ledertverrsnitt fleksibel fintrådig) | 35 mm² |
| Fjernsignalisering | Ja |
| Signalisering ved enheten | Optisk |
| Testklasse | Type 1 og 2 |
| Inegrert sikring | Nei |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 180 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 145 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 1.54 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 7 |
| M-pak Lengde (mm) | 180 |
| M-pak Bredde (mm) | 140 |
| M-pak Høyde (mm) | 100 |
| M-pak Vekt (kg) | 1.535 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 7 |
| D-pak Lengde (mm) | 365 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 215 |
| D-pak Vekt (kg) | 11.12 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 168 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 289.16 |
| Brukermanual (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
